Záruka: 12 mesiacov

Dostupnosť tovaru: Dostupný

Kód produktu:Odolný mobilný terminál Motorola WAP4

Dajte svojim zamestnancom mobilný počítač prispôsobený pre vaše aktuálne potreby. Pre impozantnú modularitu zariadenia Workabout Pro 4 si veľmi ľahko prispôsobíte mobilný počítač tak, aby vyhovoval práve vašim špecifickým potrebám. Začnite s Wi-Fi pripojením na internet a pridajte WWAN. Pridajte podporu pre aplikácie na hlasové vychystávanie alebo čítačku pre akýkoľvek typ RFID tagu.

Impozantná modularita za mimoriadne nízke TCO

Workabout Pro je postavená na modulárnej architektúre, čo vám umožní vybrať funkcie, ktoré potrebujete dnes s možnosťou upgrade zariadenia v budúcnosti. Môžete pridať nový modul skenovania, kameru, LF, HF alebo UHF RFID čítačku, rovnako ako Wi-Fi, mobilné a GPS, a širokú škálu ďalších možností.

Zvýšte produktivitu s vynikajúcim výkonom aplikácií

Vyberte si veľkosť, ktorá najlepšie zodpovedá práci vášho zamestnanca - krátke alebo dlhé prevedenie. Pracovníci môžu ľahko pripojiť pištoľové rukoväte čím zlepšia komfort pri skenovaní

Spätná kompatibilita s príslušenstvom

Všetky vaše existujúce Workabout Pro príslušenstvo bude funkčné s Workabout Pro 4, čo vám umožní jednoduchý a efektívny upgrade na najnovšie mobilné technológie.

NÁZOV SÚBORU

FORMÁT

VEĽKOSŤ

STIAHNÚŤ

DATASHEET V ANGLICKOM JAZYKU

pdf

1 662,02 kB

Podobné produkty