Záruka: 12 mesiacov

Dostupnosť tovaru:

Kód produktu:Počítač Motorola VH10

VH10 all in one odolný počítač je postavený tak aby mali vaši zamestnanci informácie v pravý čas, čím môžu vykonávať svoju prácu efektivne, správne a rýchlo. Či už sa pohybujú v sklade, mimo skladu alebo v mraziarenských priestoroch. Získate odolný počítač s funkciami ktoré sú nevyhnutné pre správne plnenie úloh v tých najnáročnejších podmienkach.

Odolnosť a spoľahlivosť, ľahká údržba

Odolnosť zabezpečí IP 66 krytie , modulárnosť zase klávesnica a dotyková obrazovka ktorú je možné vymeniť priamo na mieste a takmer okamžite.

Spätná kompatibilita

Použite rovnaké úchyty, doplnky a aplikácie, ktoré existujú pre počítače Motorola (8525/8255). To vám umožní s nízkymi nákladmi upgrade na najnovšie technológie pre zvýšenie produktivity, zákazníckeho servisu a celkovej spokojnosti zákazníkov.

Flexibilné možnosti bezdrôtového pripojenia

Vyberte bezdrôtovú technológiu, ktorá najlepšie zodpovedá vašim potrebám v oblasti životného prostredia a rovnako tak aj vášmu rozpočtu: 802.11a/b/g/n Wi-Fi .

Displej

Tvrdý, spoľahlivý dotykový displej pre vnútorné i vonkajšie používanie

Automobilový kvalitný 640 NIT ultra jasný displej je ľahko čitateľný aj za jasného slnečného svetla, dotyková obrazovka je presná a spoľahlivá.

NÁZOV SÚBORU

FORMÁT

VEĽKOSŤ

STIAHNÚŤ

DATASHEET V ANGLICKOM JAZYKU

pdf

794,92 kB

Podobné produkty