Záruka: 12 mesiacov

Dostupnosť tovaru: Dostupný

Kód produktu:Dotykový počítač Symbol TC70 s androidom

Aby bolo možné pracovať efektívnejšie a lepšie slúžiť svojim zákazníkom, ak vaši zamestnanci potrebujú vreckových počítač pre komunikáciu a prístupu k informáciám v reálnom čase a chcú to všetko v dizajnovo zaujímavom obale s vlastnosťami smartónu, doprajte im presne také zariadenie – dajte im do rúk zariadenie Symbol TC70. TC70 je profesionálne Android zariadenie postavené pre podnikovú enterprise sféru. Zariadením získate najmodernejšie technológie, vrátane rozšírenia Motorola (MX), ktorá mení Android na skutočný podnikový operačný systém - a navyše obsahuje najvyspelejší skenovací stroj, ktorý poskytuje rýchlejší, spoľahlivejší spôsob zachytenia dát z čiarových a 2D kódov ako v prípade fotoaparátu. Robustná konštrukcia je pripravená pre najnáročnejší pracovný deň. TC70 - konkurenčná výhoda doručená.

 

Android KitKat

Každý TC70 s rozšíreniami (MX) má rad funkcií, ktoré transformujú operačný systém Android ™ zo systému pre komerčných spotrebiteľov na operačný systém podnikovej triedy, čo umožňuje zabezpečenie na podnikovej úrovni , správu zariadení, ako aj podporu pre zachytenie podnikových dát.

Maximálna flexibilita zadávanie dát so špičkovým duálnym dotykovým displejom

Nechajte svojim zamestnancom zvoliť si spôsob práce - prst, rukavice alebo pero? Pre dosplej TC70 žiadny zo spôsobov nepredstavuje problém. Inteligentný displej sa automaticky upraví podľa potreby, na rozdiel od konkurenčných zariadení, ktoré vyžadujú úpravy nastavenia zakaždým, keď používateľ prepne metódu pre vstupné dáta.

Pracovníci môžu zachytiť 1D a 2D čiarových kódov prakticky v akomkoľvek stave, takmer okamžite. 8 MP fotoaparát umožňuje jednoduché zhotovovanie fotografií s vysokým rozlíšením, videá a podobne.

Komplexné audio funkcie na novú úroveň hlasovej flexibility

S až štyrikrát vyššia hlasitosť oproti populárnym smartfónom a technológia pre potlačenie šumu, robí z TC70 kráľa zvuku.

Vytvorený pre prácu

TC70 je pripravený na požiadavky každodenného života. Je testovaný tak aby spoľahlivo fungoval aj po mnohých opakovaných nárazoch ( pád z 1,8 m metra na betón 2000 po sebe) s krytím IP67. Získate zariadenie, ktoré je spoľahlivé a prežije aj hrubšie zaobchádzanie.

NÁZOV SÚBORU

FORMÁT

VEĽKOSŤ

STIAHNÚŤ

DATASHEET V ANGLICKOM JAZYKU

pdf

892,42 kB

Podobné produkty