Záruka: 24 mesiacov

Dostupnosť tovaru: Dostupný

Kód produktu: TC55Mobilný dotykový počítač Motorola TC55

Ak vaši zamestnanci potrebujú pre prácu robustné a spoľahlivé zariadenie ktoré je porobné smartfónu, je tu pre vás mobilný počítač Motorola TC55. Tento mobilný počítač využíva najnovší technologický pokrok ktorý spája do estetickej užívateľnosti s vysokým stupňom spotrebiteľskej jednoduchosti populárnych zariadení typu smartfón. Na rozdiel od smartfónov však poskytuje integrované funkcie snímania čiarových 1D a 2D kódov. Vďaka tomuto prístroju váš zamestnanec dostane nástroj pomocou ktorého bude môcť pracovať efektívnejšie, rýchlejšie s vyššou produktivitou.

 

Kapacitný dotykový displej pracujúci v akomkoľvek prostredí

4,3 palcový displej s vysokým rozlíšením umožňuje pohodlné ovládanie podnikových aplikácií. Vďaka HAST LCD technológii na ktorom je displej založený, získate jasnejší obraz so svietivosťou 700 nitov - nielen v interiéri ale aj na slnečnom svetle, to všetko pri veľmi priaznivej spotrebe energie (len jeden z dôvodov, prečo TC55 má špičkovú životnosť batérie). S displejom je naviac možné pracovať aj s rukavicami alebo dotykovým perom, čo rozširuje možnosti zariadenia.

Využitie viac než 80 rokov skúseností spoločnosti Motorola v hlasovom prenose

Ľudia na celom svete sa spoliehjú na čistý zvuk technológii Motorola. TC55 využíva a zdokonaľuje znalosti spoločnosti Motorola na polu hlasového prenosu čoho výstupom je 4X lepší a silnejší zvuk voči konkurenčným smartfónom od spoločností Apple alebo Samsung. Zároveň obsahuje zariadenie dva mikrofóny – spolu s technológiou potlačenia šumu TC55 poskytuje vynikajúcu jasnosť na oboch tranách hovoru, a to aj v hlučnom prostredí. Hlasové riešenie bez kompromisov.

Rozšírenie operačného systému Android (MX)

Nové funkcie, ktoré transformujú Android ™ z operačného systému pre spotrebiteľov (OS) na skutočný podnikový operačný systém, vrátane zabezpečenia, správy zariadení a podporu pre podnikové požiadavky zberu dát.

Integrovaný skener pre rýchle a presné snímanie dát

Zvýšte produktivitu s integrovaným 1D/2D skenerom, 8 MP fotoaparátom a Near Field Communications (NFC). Zamestnanci môžu rýchlo a ľahko zachytiť prakticky akýkoľvek typ dát jednoduchým stlačením tlačidla.

Rýchle nasadenie

Široká škála aplikácií pripravených pre Android ktorá je dispozícii v mnohých vertikálach pomáha zvýšiť efektivitu mobilnej pracovnej sily. A pretože Motorola má najširšie portfólio Android zariadení a aplikácií u partnerov, bude zoznam aj naďalej rásť.

Standard alebo Professional konfigurácia, aby zariadenie vyhovovalo vašim potrebám.

NÁZOV SÚBORU

FORMÁT

VEĽKOSŤ

STIAHNÚŤ

DATASHEET V ANGLICKOM JAZYKU

pdf

812,41 kB

PROPAGAČNÝ MATERIÁL PRODUKTU

pdf

285,88 kB

Podobné produkty