Záruka: 24 mesiacov

Dostupnosť tovaru: Dostupný

Kód produktu: MC9500-KMobilný terminál Motorola MC9500-K

Motorola MC9500-K je prémiový mobilný počítač s ergonomickým dizajnom a podporou pre rôzne druhy aplikácii pre maximálnu mobilitu a flexibilitu užívateľa. MC9500-K prináša robustnú konštrukciu, mnoho možností ako získavať dáta, nezávislosť technológie WAN a flexibilitu aplikácií pomocou zákazníckych swal wan subsystémov. Väčší výpočtový výkon a skvelý prístup k batérii – to všetko v ľahšom tele – uľahčí a zjednoduší užívanie zariadenia.

 

Motorola MAX Rugged

Nová generácia robustného dizajnu – testované pri množstve pádov na tvrdú podlahu, IP67 krytie, monocoque obal s integrovanou vnútornou anténou (WWAN, WLAN a GPS); spĺňa a prekračuje platné MIL-STD a IEC špecifikácie. Tento dizajn umožňuje celoročné použitie v takmer akomkoľvek prostredí – či už je terminál vystavený teplu, chladu, vlhkosti, prachu, ponoreniu do vody, silným vibráciám, zachováva plnú funkčnosť zariadenia.

Displej a výkon

3.7 palcový farebný displej s vysokým rozlíšením z polykarbonátu s digitizérom a podsvietením poskytuje najväčšie zobrazenie aké je k dispozícii v tejto kategórii zariadení; podporuje zobrazenie obrázkov s vysokým rozlíšením, vrátane videa a máp.

Výkonný Marvell @ 806 MHz mikroprocesor, a možnosť micro-SD kariet umožňujú vlastnú konfiguráciu podľa potrieb.

 

Mobility Platform Architecture (MPA) 2.0

Poskytuje technologickú architektúru - umožňuje ľahké a cenovo efektívne portovanie aplikácií do iných mobilných počítačov Motorola

 

Motorola MAX Senzor: Interactive Sensor Technology (IST)

Umožňuje pohyb aplikácií založených na EDGE, vrátane dynamickej orientácie obrazovky – podľa polohy zariadenia, protokolovanie udalostí (napríklad pádu a podobne).

Nová modulárna konštrukcia znižuje investičné a prevádzkové náklady v súvislosti s batériou, kolískou, nabíjačkou batérií, káblami a ďalšími doplnkami

Motorola MAX Batery

vysokokapacitné batérie s dizajnované tak aby vydržali celú smenu a nebolo potrebné počas práce riešiť problémy s prázdnou batériou.

NÁZOV SÚBORU

FORMÁT

VEĽKOSŤ

STIAHNÚŤ

DATASHEET V ANGLICKOM JAZYKU

pdf

1 005,51 kB

Podobné produkty