Záruka: 12 mesiacov

Dostupnosť tovaru: Dostupný

Kód produktu:MOBILNÝ TERMINÁL MC9200

Predstavujeme novú radu mimoriadne odolných mobilných terminálov Motorola MC9200.

Jedná sa o novú generáciu legendárnych terminálov Motorola MC9100 ktoré používajú celosvetovo už milióny užívateľov. Tento mobilný mimoriadne odolný a robustný počítač predstavuje vlajkovú loď mobilných terminálov značky Motorola. Je navrhnutý tak aby umožnil užívateľovi komfortne pracovať a sústrediť sa predovšetkým na svoju prácu. Tým sa zlepšia procesy - znízi sa čas potrebný pre identifikáciu, zlepší sa výkon pracovníka, znížia sa náklady na procesy a zlepší sa informovanosť riadiacich pracovníkov o priebehu procesov. Budú mať presný prehľad o želaných ukazovateľoch.

Výkon

V súčasnosti kedy je od aplikácií vyžadovaný bezproblémový chod sa postará výkonný hardvér: 1GHz dvojjadrový procesor je v súčasnej dobe absolútnym štandardom. 2GB Flash je možé rozšíriť o dalších 32GB pomocou SD karty. O pripojenie sa stará vysokorýchlostná wifi anténa s podporou štandardu 802.11a/g/b/n. Zároveň sa o čitateľnosť stará 3,7" VGA rezistívny dotykový displej citateľný aj na slnku.

Operabilita

Podpora šistich vymeniteľných klávesníc umožňuje prispôsobenie sa terminálu na mieru aplikácie ktorá bude na termináli využívaná. Výkonné skenovacie zariadenie integrované v termináli umožní snímať čiarové aj QR kódy vo veľmi rýchlo a spoľahlivo, a to aj na väčšiu vzdialenosť. Zároveň je možné vyuziť príslušenstvo z predchádzajúcej generácie terminálov Motorola - MC9000 a MC9100.

Možné využitie

 

Skladovanie:

inventúra, príjem, výdaj, preskladnenie....

Obchod:

overovanie cien, inventúra, cenový manažment....

Výroba

inventúra, sledovanie výrobého postupu, presuny vo výrobe, proces manažment...

Aerolínie:

sledovanie batožín, inšepekčné systémy, fleet manažment...

 

NÁZOV SÚBORU

FORMÁT

VEĽKOSŤ

STIAHNÚŤ

DATASHEET V ANGLICKOM JAZYKU

pdf

831,91 kB

Podobné produkty