Záruka: 24 mesiacov

Dostupnosť tovaru: Dostupný

Kód produktu: MC67NA-PMobilný terminál Motorola MC67

Využite pracovný čas vašich zamestnancov lepšie a efektívnejšie s mobilným terminálom Motorola MC67. Toto skvele vybavené zariadenie umožňuje pracovníkom prístup k vašim podnikovým aplikáciam, zároveň môžu skenovať takmer akýkoľvek kód v akomkoľvek stave, prijímať a posielať video a fotografie, telefonovať zákazníkovi. To všetko so 4G HSPA+ rýchlosťou. Duálna konfigurácia modemu zariadenia MC67 dáva zamestnancovi možnosť pracovať v 4G GSM alebo 3.5G CDMA sieťach – alebo v oboch súčasne.

 

Vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie k bezdrôtovej sieti

Konfigurovateľné 4G HSPA + alebo 3.5G CDMA EVDO Rev A spolu s WIFI 802.11a/b/g/n pripojením poskytuje pracovníkom rýchle a spoľahlivé hlasové a dátové pripojenie.

 

Veľmi odolný kompaktný dizajn

Dizajn nediktuje odolnosti a preto MC67 môže padnúť na betón, do vody, je možné terminál používať v najrôznejších klimatických podmienkach či už je v teréne prevládajúce teplo, chlad, dážď, sneh môžete čakávať spoľahlivú prevádzku.

 

Brilantný displej pre ľahké čítanie

Dotykový displej s rozmerom 3,5 palca je mimoriadne jasný - pre ľahké čítanie, a to aj za jasného slnečného svetla, s vyžadovanou energetickou účinnosťou ktorej cieľom je maximalizovať životnosť batérií.

 

Pokročilá technológia snímania

Bez ohľadu na to, aký typ čiarového kódu vaši zamestnanci potrebujú skenovať, MC67 ho zachytí. Skenovanie 1D a 2D čiarové kódy rýchlosťou ako pri laserových skeneroch - a to aj v prípade, že kódy sú špinavé, poškodené alebo zle vytlačené.

Pokročilá technológia zachytávania dokumentov

State-of-the-art s Document Capture softvérom a s 8 MP s vysokým rozlíšením fotoaparátu umožňuje ľahké zachytenie dokumentov v mieste operácie a dovoľuje znížiť manipuláciu s papierom.

Výkon, ktorý je schopný podporovať prakticky ľubovoľnú aplikáciu

Pracovníci si vychutnajú najlepší výkon vo svojej triede s dostatkom priestoru pre viac aplikácií, fotografií, databáz s Dual Core 1 GHz procesorom.

 

Android obohatený pre podnikovú sféru

Rozšírenie (MX), od spoločnosti Motorola Solutions transformuje Android od operačného systému pre spotrebiteľov (OS) na skutočný operačný systém podnikovej triedy s radom ďalších funkcií a možností, ktoré zvýšia bezpečnosť, správu zariadení a podporu pre pokročilé snímanie podnikových dát.

 

Podporované RhoMobile Suite

RhoMobile Suite aplikácie fungujú na oboch operačných systémoch terminálu MC67 - Android aj Windows Embedded Handheld.

NÁZOV SÚBORU

FORMÁT

VEĽKOSŤ

STIAHNÚŤ

DATASHEET V ANGLICKOM JAZYKU

0,00 kB

Podobné produkty