Záruka: 24 mesiacov

Dostupnosť tovaru:

Kód produktu:Motorola MC45

Bez ohľadu na to, či ste malý alebo stredný podnik, či zamestnanci zbierajú denne dáta alebo potrebujú informácie priamo do rúk, doručujú zásielky alebo informujú zákazníkov, všetci majú spoločný cieľ rýchlo a dobre vykonávať svoju prácu ktorá pozitívne ovplyvňuje príjmy a tým aj priamoúmerne spokojnosť zákazníkov. MC45 je cenovo dostupný spôsob, ako dať svojim zamestnancom informácie ktoré potrebujú pre svoju prácu v reálnom čase. Vaši zamestnanci nezískajú len skvelého pomocníka pri práci, ale aj odolné a stabilné zariadenie s osvedčeným operačným systémom.

 

Vysoká odolnosť

MC45 je postavený pre život v teréne tak aby bol schopný odolať vode, prachu, vibráciám a tepelným šokom spôsobených presunom medzi budovou – vozidlom – vonkajším prostredím.

Technológia skenovania Advanced Laser

Náš priemyselný Laserový sken engine s patentovanou Adaptive Technológiou skenovania umožňuje intenzívne snímanie, pričom široký rozsah uhlov snímania umožňuje ľahké zachytenie čiarových kódov, a to aj v prípade že sú kódy špinavé, poškodené alebo zle vytlačené.

 

GPS služby vo viacerých oblastiach

Pracovníci sa môžu spoľahnúť na GPS prístup v reálnom čase, ktorý dokáže automaticky zbierať informácie pre aplikácie, a to aj v náročných mestských oblastiach, vo vnútri budov alebo v ťažkom teréne.

 

Pripojenie

Udržujte pracovníkov pripojených v teréne aj v kancelárii s 3.5G GSM HSDPA alebo 802.11 a/b/g Wi-Fi pripojením na internet

MC45 fron viewMC45 back view

 

 

 

NÁZOV SÚBORU

FORMÁT

VEĽKOSŤ

STIAHNÚŤ

DATASHEET V ANGLICKOM JAZYKU

pdf

1 203,39 kB

Podobné produkty