Záruka: 12 mesiacov

Dostupnosť tovaru: Dostupný

Kód produktu:Mobilný terminál Motorola MC 3200

Mobilný terminál Motorola MC3200 je najnovším modelom terminálov z rady MC3000 . Je ideálny do menej náročných podmienok. Napriek tomu aj pri tejto rade je kladený dôraz na spoľahlivý výkon a dostatočnú odolnosť prístroja.

Snímanie

Či už sa jedná o 1D alebo 2D kódy, skener prečíta dáta v maximálne krátkom čase. Je prispôsobený aj na horšie podmienky – či už je čiarový kód poškriabaný, nesprávne vytlačený alebo špinavý, skener je schopný dáta prečítať. Pri 1D skeneri až do vzdialenosti 4,5 metra

Prepojiteľnosť a zobrazovanie

Podpora vysokorýchlostných 802.11 a/b/g/n WIFI. O správne zobrazenie aplikácie bežiacej na termináli sa postará 3“ LCD displej. Zariadenie obsahuje aj akcelerometer pre lepšie využitie moderných aplikácií.

 

Možnosť výberu operačného systému

Vyberte si - chcete pracovať v známom prostredí Windows, alebo v modernom prostredí Android? Pri modeli Motorola MC3200 záleží len na vašich preferenciách!

 

Modulárnosť a kompatibilita

 

Tri druhy vymeniteľných klávesníc umožňujú flexibilne prispôsobiť terminál náročným požiadavkám moderných aplikácií. Klávesnice sa vymenia jednoducho, bez potreby technického zásahu do terminálu. Tiež skenovacie zariadenie môže mať viacero variant – priame snímanie kódov, alebo snímanie pomocou otočnej hlavy snímača. Samozrejme je tiež zabezpečená spätná kompatibilita s modelovou radou MC3000.

 

 

 

NÁZOV SÚBORU

FORMÁT

VEĽKOSŤ

STIAHNÚŤ

DATASHEET V ANGLICKOM JAZYKU

pdf

1 386,72 kB

Podobné produkty