Záruka: 24

Dostupnosť tovaru: Dostupný

Kód produktu:



Odolný tablet Motorola ET1 s Androidom

Hľadáte skutočný enterprise tablet – tablet podnikovej triedy s operačným systémom Android – ktorý môžete nasadiť ihneď a kdekoľvek? ET1 ponúka všetko, čo potrebujete - od bezpečnosti a odolnosti cez flexibilitu a spravovateľnosť. S WLAN alebo WWAN pripojením sa môžete spoľahnúť, že tablet ET1 dodá všetky potrebné informácie ktoré vaši zamestnanci potrebujú pre svoju prácu - či už sú v budove, alebo v teréne. Komerčný štýl s priemyselnou odolnosťou

Vonkajšia strana tabletu ET1 je elegantná a pripomína aktuálne populárne tablety. Napriek tomu je ET1 navrhnutý pre každodenné použitie tak aby bol schopný zvládnuť rozliatu vodu, extrémne teplo, alebo naopak – tuhú zimu. Nakoľko je displej chránený ultra-silným Gorilla® Glass, je veľmi odolný proti poškodeniu, či už pri páde bez rozbitia alebo pri inom type možného poškodenia tabletu..

 

Využitie kdekoľvek

Tablet je možné využiť kdekoľvek – od maloobchodu cez predaj a servis po obchodné firemné aplikácie.

 

Pripojiteľnosť

Podpora 802.11a / b / g / n je samozrejmosťou, a s duálnym užívateľsky voliteľných údajov získate flexibilitu pre aktiváciu vysokorýchlostného 4G HSPA + WWAN / CDMA siete 3G EVDO. Alebo oboje

 

Zabezpečte svoje dáta

Nech už sú vaše dáta uložené na interný disk alebo na vymeniteľné médium, sú zašifrované a v bezpečí pred hackermi. Takže môžete jednoducho zabezpečiť citlivé informácie, ako sú údaje o kreditnej karte a informácie o pacientoch v súlade s požiadavkami priemyslu alebo vládnymi nariadeniami.

 

RhoMobile

Je ľahké vytvárať aplikácie, pre ET1 - a ďalšie mobilné počítače Motorola. Avšak čím viac operačných systémov máte, tým zložitejší a drahší je vývoj a údržba aplikácií. S Motorola RhoMobile Suite, môžete ľahko vytvoriť jednu aplikáciu, ktorá vyzerá a pracuje rovnako na mobilných počítačoch Motorola, bez ohľadu na to, či je to operačný systém Android, Microsoft Windows Mobile alebo Windows CE.

 

Vyrobené pre viacerých užívateľov

S multi-prihlásením užívateľa má každý pracovník automaticky udelený prístup k vlastnej pracovnej ploche – k jemu určenej aplikácii.

NÁZOV SÚBORU

FORMÁT

VEĽKOSŤ

STIAHNÚŤ

DATASHEET V ANGLICKOM JAZYKU

pdf

525,29 kB





Podobné produkty