Dotykový počítač Symbol TC70

Nový mobilný dotykový počítač Symbol TC70 - spoľahlivosť, výdrž, výkon

Symbol TC70

Spoločnosť Zebra Technologies (predtým Motorola Solutions) predstavujej odolný dotykový počítač Symbol TC70.

Jedná sa o mobilný celodotzkový terminál s operačným systémom Android - vo verzii 4.4.2 - KitKat.

Výbava

Veľký dotzkový displej 4,7" s rozlíšením 1280 X 720 ktorý je možné obsluhovať aj s rukavicami alebo pomocou dotykového pera - stylusu je navyše odolný vode a dažďu. Dvojica kamier - zadná s rozlíšením 8MP a predná s rozlíšením 1.3MP umožňujú plnohodnotné využitie pre každú podnikovú aplikáciu. Samozrejmosťou je integrovaný skener čiarových kódov a 2D kódov (napríklad QR kódov). Na komunikáciu je možné využiť aj integrovaný NFC čip.

Výkon

Dvojjadrový 1,7GHz procesor s 1GB RAM a 8GB s dlhou životnosťou, pričom je možné úložný priestor rozšíriť o 32GB a moderný operačný systém Android KitKat s rozšírením od spoločnosti Motorola (MEx) zabezpečí dostatok výkonu. Batéria s kapacitou 4620 mAh nebude mať problém dodať podnikovým aplikáciám dostatočný čas na ich fungovanie.

Operabilita

Nakoľko sa jedná o výkonný a predovšetkým odolný mobilný terminál vyznačujúci sa krytím IP67, je možné využívať zariadenie aj v podmienkach kde by komerčné zariadenie nemalo dlhú životnosť. Ako pri všetkých produktoch Symbol (Motorola) je aj pri tomto zaraidení odolnosť voči opakovaným pádom - a to až 2000 nárazov na betón z výšky 1,8 metra. Výkonný reproduktor (viac ako 108dB) zabezpečí počuteľnosť terminálu aj v hlučnom prostredí, pričom dokáže pracovať v teplotnom rozmedzí od -20oC až do 50oC.

Pre pracovníka v priemyselnom prostredí alebo prostredí zložitom na operabilitu na ktorého sa kladie požiadavka pracovať s podnikovými aplikáciami pričom aplikácie sú prispôsobené novým operačným systémom a zariadeniam ide o nepochybne najužitočnejšie zariadenie vôbec.

TC70